fbpx
Dogdancing Brno

Letní psí škola hrou – online kurz

Srdečně vás zveme na online kurz, ve kterém se zaměříme na trénink situací každodenního života, které majitele psů nejčastěji trápí a naučíme se je společně zvládat.

  1. Hry pro lepší přivolání – jak naučit psa, aby za vámi i přes rušivé vlivy přiběhl rychle a rád
  2. Nošení obojku/postroje/náhubku, vodítkové hry a netahání na vodítku – jak naučit psa chodit na prověšeném vodítku bez tahání, jak ho naučit, aby se nechal chytit za obojek, nesundával si náhubek, nechal se připnout na vodítko, …
  3. Sebekontrola – jak naučit psa, aby se dokázal ovládat a nesežral všechno, co najde, aby vám neskákal po ruce s hračkou, aby neběžel za vším, co vidí, …
  4. Odložení, odpočinek – jak naučit psa, aby měl rád svůj pelíšek/boudičku a nerušeně tam odpočíval, jak naučit odložení
  5. Trénink ke spolupráci (česání, stříhání drápů, …) – naučíme se, jak bez stresu zvládnout činnosti, které některým psům nemusí být příjemné – tak, aby se pro ně příjemnými staly

V kurzu budeme pracovat pomocí metod pozitivního posilování. Přesvědčíte se o tom, že tresty ani jakákoliv násilná manipulace se psem nejsou k výchově psa zapotřebí, ale je tomu právě naopak. Kurz je (kromě jiného) inspirován programy „Recallers“ (Susan Garrett) a „Naughty but Nice Dog“ (Absolute Dogs). Vše bude vysvětleno opravdu od prvních krůčků tak, aby cvičení snadno zvládl úplně každý. Hlavním cílem je, abyste se svým psem naučili fungovat jako tým, lépe porozuměli jeden druhému a také si společně užili spoustu zábavy.

KDY: Kurz bude trvat celkem 14 týdnů v termínu 17.6.2019 – 22.9.2019 – tedy celé letní prázdniny plus 2 týdny v červnu a 3 týdny v září. V tuto dobu budou pravidelně každý týden zveřejňovány úkoly, na kterých budete se svým psem pracovat. Pokud nějaké z týdnů budete na dovolené, nic se neděje – buď můžete trénovat i tam (protože materiály jsou dostupné online kdekoliv na světě), nebo můžete pokračovat až po vašem návratu. Tempo, kterým budete kurzem postupovat, záleží jen na vás. V případě potřeby bude základní doba kurzu prodloužena tak, aby účastníci stihli pohodlně dotrénovat vše, co potřebují. Přístup ke studijním materiálům bude trvat celý další kalendářní rok od začátku kurzu.

PRO KOHO: Pro všechny, kteří se chtějí se svým psem naučit lépe zvládat situace každodenního života a chtějí trénovat přímo v reálném světě – tam, kde potřebují, aby s nimi pes spolupracoval. Pro všechny, kteří chtějí mít trenéra k dispozici na radu častěji než jedenkrát týdně na cvičáku. Kurz je vhodný pro psy bez rozdílu věku a velikosti, ideální i pro malá štěňátka. Velmi vhodný také pro psy z útulků, nebo ze špatných podmínek. Žádné předchozí zkušenosti s tréninkem psů nejsou potřeba.

KDE: Kurz bude probíhat ONLINE formou – nemusíte tedy nikam dojíždět, trénovat budete nejlépe během vašich každodenních procházek (protože právě na procházkách nejvíce potřebujete se svým psem společně fungovat) nebo v pohodlí vašeho obýváku – dle konkrétních úkolů. Na webu budou pravidelně zveřejňovány jednotlivé lekce – detailní návody včetně instruktážních videí, plus každou lekci budete mít k dispozici jako PDF dokument pro tisk. Všechny studijní materiály jsou vám k dispozici 24h denně. Zároveň bude vytvořena neveřejná skupina na Facebooku, ve které budete moci klást své dotazy ohledně tréninku a nahrávat svá vlastní videa z tréninku, na základě kterých vám budu radit. Na rozdíl od klasických lekcí, při kterých vidíte trenéra jednou týdně, budete mít moji zpětnou vazbu k dispozici v podstatě nepřetržitě. Trénink je tak celkově mnohem efektivnější.

Pro aktivní účast jako cvičící se psem budete potřebovat účet na Facebooku, pod kterým se budete přihlašovat (můžete si ho vytvořit i jen pro tuto událost), možnost nahrávat videa (na kvalitě nezáleží, stačí opřít mobilní telefon o zeď nebo strom), chuť pracovat se svým psem a naučit se něco nového.

Druhou možností je pasivní účast – jako divák bez psa. Divák může klást dotazy týkající se teorie a cvičících psů, ale ne týkající se vlastního psa, má přístup ke všem materiálům kurzu na webu a přístup do neveřejné FB skupiny kurzu.

CENA:

1490 Kč / psovod a 1 cvičící pes

1790 Kč / psovod a 2 cvičící psi

990 Kč / divák bez psa

990 Kč / psovod a 1 cvičící pes – účastník/absolvent jiného online kurzu na www.dogdancingbrno.cz

690 Kč / divák bez psa – účastník/absolvent jiného online kurzu na www.dogdancingbrno.cz

690 Kč / psovod a 1 cvičící pes – ti, kteří u mě navštěvují klasické tréninky

Z důvodu zajištění individuálního přístupu je počet míst pro cvičící týmy omezen.

Č. účtu pro platbu kurzovného je: 670100-2213172358/6210. Do poznámky pro příjemce prosím uveďte vaše jméno a příjmení.

Kurz je možné zakoupit také jako dárek – dárkový poukaz Vám bude po zaplacení kurzu zaslán na email ve formátu PDF k vytisknutí. V případě zájmu o dárkový poukaz mě prosím kontaktujte na emailu: [email protected].

Kurz právě probíhá, můžete se ale stále přidat.

PŘIHLÁŠKY zde: